Začínáme

Hurá, dnes po téměř dvouletém vývoji vychází naše hra pro iPhone v App Store! Doufáme, že se vám bude líbit a výlety, na které společně vyrazíme si užijete. Pro začátek jsme jich pro vás připravili 10 – po dvou v Praze a v Brně, jeden v Olomouci, Telči, Šlapanicích, Mikulově, Žlebech a poslední v Těsnohlídkově údolí poblíž Brna. Další cesty budeme průběžně přidávat, několik jich máme již rozpracovaných.

Každou cestou vás bude provázet jeden z nás filutů – provede vás mezi stanovišti výletu, o kterých vám poví pár zajímavostí a zadá úkoly ke splnění. Ať už ve formě jednoduchých otázek nebo hraní zábavných miniher. Těch jsme do aplikace vytvořili několik desítek a budeme přidávat další. Nudit se tedy určitě nebudete.

Věříme, že vám Filutové zpestří vaše výlety, ať už na ně vyrazíte jako rodina s dětmi, pár, skupina přátel nebo i sami.

Hru jsme se snažili udělat co nejvíc intuitivní. Pokud byste ale přeci jen potřebovali něco objasnit, podívejte se náš návod jak na to nebo na odpovědi na často kladené otázky.

Pokud vás výlety s námi budou bavit, možná budete chtít být informováni o novinkách – třeba o nových cestách, které do hry přidáme. Doporučujeme vám proto přihlásit si odběr e-mailového zpravodaje nebo sledovat naše příspěvky na Instagramu, Facebooku, Twitteru nebo Discordu.

Filutové jsou hra, které vás zvedne ze židle. Doslova. Nebudete ji totiž hrát na gauči, ale v ulicích českých měst a v přírodě. Vyrazíme?